ІТ-компанія з Краматорська пропонує власний софт для українського бізнесу

3251531518714530375124397453777596457705240n 8711f88e25429da19cab7f9e6a2caf80

ІТ-компанія з Краматорська АРЕАЛ пропонує українському бізнесу власну розробку «Ареал-облік», яка може замінити російський софт 1С.

Компанія уже розпочала співпрацю із мережею роздрібно-гуртової торгівлі у Львові, повідомляє Проєкт USAID «Економічна підтримка України».

«Ми пропонуємо бізнесу відмовитися від російської розробки 1С. Наша компанія створила альтернативу — власний ІТ-продукт. Нам потрібно переконати бізнес, лише патріотизму тут недостатньо, потрібен якісний продукт. Ми вже уклали угоду із власником мережі магазинів, які продають одяг та мають його виробництво. Для нас такий кейс — новий, але ми впоралися. Відтак можемо надалі залучати ритейл до співпраці — знаємо, як прописати та налаштувати облік товарів та залишки на складах, продажі», — розповідає директор «Ареала» Павло Зайцев.

Шукати нових клієнтів допомагають онлайн-зустрічі, які проводять фахівці «Ареала» у соціальних мережах із потенційно зацікавленими підприємцями. Зараз компанія веде перемовини з бізнесом із Дніпра та вищим навчальним закладом із Полтави, яких залучили до співпраці через такі зустрічі.

Компанія переїхала з Краматорська до Львова торік, нещодавно взяла на роботу трьох переселенців з Краматорська та Покровська. Зараз у їх штаті — десять працівників.

«За минулий рік ми не втратили жодного нашого клієнта — з державного, комунального, приватного сектору. Це близько ста компаній, які ми підтримуємо обслуговуванням їхнього програмного забезпечення. Це дуже важливо для нас, адже допомагає стати на ноги у Львові, де висока конкуренція серед місцевих ІТ-фахівців. Віримо, що цьогоріч нас очікує період росту», — каже Павло Зайцев.

 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter