Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав гуманітарну допомогу

2785839 n 
Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав від ГО "Асоціації психологічного консультування та травматерапії" гуманітарну допомогу.
 
"Знов приємна новина! Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф не в перший раз отримав від ГО "Асоціації психологічного консультування та травматерапії" гуманітарну допомогу.
Цього разу ми отримали костюми хімічного захисту AlphaTec 4000 для оснащення виїзних бригад екстреної медичної допомоги, працюючих у прифронтових зонах. Ці костюми є винятковим захистом від органічних і неорганічних хімічних речовин, включаючи бойові отруйні речовини та необхідні для роботи на місті події з потенційною небезпекою, яка вимагає використання захисного спорядження. Цей захист однозначно збереже здоров’я співробітників Центру і буде сприяти якісному виконанню службових обов’язків.
Керівництво та колектив Центру висловлюють слова щирої вдячності ГО "Асоціації психологічного консультування та травматерапії"Association of Psychological Counseling & Traumatherapy та безпосередньо члену правління Оксані Сивак за активну громадську позицію, за турботу, участь та увагу до працівників служби екстреної медичної допомоги.
Нехай Ваша доброта та увага повертаються до Вас сторицею.
Віримо в перемогу УКРАЇНИ!!! Крокуємо до неї разом!", - повідомляється на сторінці закладу у Фейсбуці.
 
6223463 n
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter