Клуб "Краєзнавець" і Народний Театр книги "Еспада" започаткували патріотичний музичний проект

80088 
Клуб "Краєзнавець" і Народний Театр книги "Еспада" (МПК "Будівельник") започаткували патріотичний проект. Це цикл відео, які подарують містянам зустрічі з музикою, українськими піснями, які відомі на теренах всієї країни. Про це повідомив у Фейсбуці керівник Клубу "Краєзнавець" Володимир Коцаренко. 
 
"Музичний подарунок - I.
В ці трагічні, але героїчні для України дні десятки тисяч краматорчан - і ті, що не покинули домівки, і ті, що роз'їхались по світу, - спостерігають за подіями, які відбуваються в рідному місті.
Ми читаємо повідомлення міського голови Олександр Гончаренко. Ми слідкуємо за роботою волонтерів, працівників ДРУАС і Міськводоканалу, наших медиків. Ми пишаємося владою, яка організувала рух тролейбусів до околиць віддалених селищ... В наших душах - тривога і сум, а серця стискають постріли артсистем і вибухи падаючих ракет ворога...
І хоч завмерла робота підприємств, хоч мовчать церковні дзвони, і стоять похмурі школи, дитсадки, і павук плете павутину там, де мав би лунати дитячий сміх, ми не втрачаємо надію і віру в перемогу українського народу, ми живемо думками про наше щасливе майбутнє...
В цих умовах Клуб "Краєзнавець" і Народний Театр книги "Еспада" (МПК "Будівельник") вирішили реалізувати патріотичний проект - цикл відео, які подарують містянам зустрічі з музикою до українських пісень, які відомі на теренах всієї країни. Для світла і добра в серцях і душах наших дорогих земляків.
Режисер Народного Театру книги "Еспада" Елена Певнева і автор цих рядків мали на меті продемонструвати міському голові та міській владі, в цілому, солідарність в їх важливій і відповідальній роботі: працівники культури і громадські активісти поруч і разом з вами.
Висловлюємо подяку Римма Заболотная і Виталий Пузира за допомогу в досягненні нашої мети.
Цей проект присвячується всім краматорчанам - нашим землякам".
 
"Взяв би я бандуру" -
сл. Михайла Петренка; муз.народна.
Виконавець - актор Народного Театру книги "Еспада" Вячеслав Кужим.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter