Учениці з Краматорська набрали по 200 балів з усіх предметів на національному тестуванні

630 360 1593071285 871

Юрченко Марія, учениця Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, також набрала по 200 балів одразу з трьох предметів: української мови, математики та історії України під час складання НМТ.

"Через війну мені з батьками довелося поїхати з Краматорська, зараз ми мешкаємо в місті Кам'янське. Саме тут я складала НМТ. Попри на те, що цього року нас настигла війна, я не впала духом. Навпаки, ще більше почала готуватися до екзаменів. Бо зараз, як ніколи всі ми маємо перебороти себе, та робити все на 100%. Я вірю, що ми - покоління майбутнього, і від нас залежить доля країни." - розповіла нам Марія.
За весь час навчання показала високий рівень знань. Марія вміє планувати свою роботу, контролювати себе. Вже з перших класів дівчина проявила себе як талановита та відповідальна людина, яка дуже полюбляє навчатися. Вона зібрана та організована, старанна та наполеглива, вимоглива до себе. Окрім основного навчання, Марія закінчила школу мистецтв.
"У мене є мрія! Я хочу, щоб моє життя було пов'язане з архітектурою, і після перемоги України, я змогла зробити свій внесок у відновлення нашої країни." - поділилася Марія.
Вчителі, які навчали Марію:
Самісько Олена Володимирівна - вчителька української мови,
Ярмак Ольга Борисівна - вчителька математики,
Губіна Любов Василівна - вчителька історії України.
299002980 488103196648648 7900214770178372141 n
 
Лук'яненко Олена, учениця Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16, набрала по 200 балів одразу з трьох предметів: української мови, математики та історії України під час складання НМТ.
Починаючи з 10 класу, учениця ретельно готувалася до ЗНО з чотирьох предметів: української мови та літератури, математики, історії України та біології. Коли стало відомо про проведення національного мультипредметного тесту і зміни в програмах із деяких предметів, то чотири місяці пішло на те, щоб підготуватися до успішного його складання. Випускниця була впевнена у собі, тому що доклала чимало зусиль підготовці.
"Побачивши свої результати, не могла повірити очам, бо, не зважаючи на відмінні знання, головне в цьогорічній ситуації - зібратися з думками та не розгубитися. У квітні мені довелось евакуюватися з рідного Краматорська до Дніпра та складати НМТ у цьому місті. У такій ситуації емоційний стан був дуже напружений, але якщо в тебе є мета, то ніякі перешкоди не завадять" - розповіла нам Олена.
Протягом усіх шкільних років Олена займала активну громадянську позицію: брала участь у шкільних заходах, предметних олімпіадах, творчих конкурсах. Паралельно з навчанням у школі отримала свідоцтво про позашкільну освіту з класу фортепіано та вокалу. Усі роки дівчина навчалася на відмінно та закінчила школу з золотою медаллю.
На питання, чи визначилась Олена з майбутньою професією, відповідає, що так. "Своє майбутнє я хочу пов'язати з правовою діяльністю, бо це дасть мені можливість зрости особисто та зробити свій внесок у розвиток суспільства, захищаючи права і свободи людей в Україні".
Вчителі, які навчали Олену:
Закутна Віта Миколаївна - вчителька української мови,
Козирєва Наталя Миколаївна - вчителька математики,
Щепоткіна Оксана Володимирівна - вчителька історії України.
Дякуємо Вам за професіоналізм та знання!
298791393 488085006650467 6534659882371480300 n
1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 3 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter