Керівник Міської лікарні №3 Краматорська отримав високу нагороду

298901612 422980389851380 831121592212735169 n 
Генеральний директор КНП «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради Олексій Яковленко нагороджений відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».
 
"Нагородження керівника – це висока оцінка його особистих якостей та видатних професійних досягнень, але, одночасно, це визнання успішної роботи всього колективу, яким він керує.
З гордістю ми повідомляємо, що генеральний директор КНП «Міська лікарня 3» Краматорської міської ради Олексій ЯКОВЛЕНКО нагороджений відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» за самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров'я українців, за свободу і незалежність України у війні з російским агресором.
Урочиста подія нагородження відбулась в івент – холі «Почаєвський» міста Києва 9 серпня 2022 року, в день святого мученика та цілителя Пантелеймона – покровителя всіх лікарів і цілителя хворих. Нагороду вручала заступник міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак.
Колектив співробітників КНП «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради поздоровляє Олексія Вікторовича з нагородою та бажає йому всього найкращого, в першу чергу – здоров'я, енергії, успіхів як професійних, так і особистих. Разом – до Перемоги та Миру", - повідомляється на сторінці закладу у Фейсбуці.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter